herbata

Zestawy herbat na prezent? Tylko od Cup&You!

5/5 - (2 votes)

Herbata to niezwykle popularny napój, który świetnie sprawdzi się jako prezent. Sklep z herbatą Cup&You oferuje mnóstwo zestawów herbat w specjalnych boxach i ozdobnych opakowaniach, przeznaczonych na różne okazje. Klienci mogą wybierać spośród różnych gatunków i smaków, a także oryginalnych propozycji zapakowania. 

Zestaw herbat na prezent dla rodziny

W asortymencie sklepu znajdują się herbaty dedykowane poszczególnym członkom rodziny, które świetnie sprawdzą się jako podarunek z okazji np. Dnia Matki czy Dnia Dziadka. Każdy zestaw jest zapakowany w specjalne, ozdobne pudełko, prezent jest więc od razu gotowy do wręczenia.

Zestaw herbat w pudełku na specjalne okazje

Oryginalną propozycją są specjalne boxy prezentowe, które zawierają specjalnie dobrane zestawy herbat i kaw, a także urocze dodatki w postaci kubków, filiżanek czy zaparzaczy. Wszystko w gustownym opakowaniu prezentowym z ozdobnym wypełnieniem, co sprawia że całość prezentuje się niezwykle elegancko. Boxy przeznaczone są dla różnych osób, a ich szeroki wybór pozwala na dopasowanie zestawu dla każdego. Sklep ma w swojej ofercie m.in. Organic TeaBox dla miłośników zielonej herbaty, Men’s Box Twoje Zdrowie!, który świetnie sprawdzi się jako prezent dla chłopaka, a także Travel TeaBox dla miłośników podróży. Z kolei idealnym podarunkiem z okazji ślubu będą boxy z serii Just Married.

Zestaw herbat dla zakochanych

Dobrą propozycją na prezent dla ukochanej osoby, nie tylko z okazji Walentynek, są zestawy herbat z serii Lovebox. W zależności od wybranego zestawu otrzymamy wyselekcjonowane herbaty i kawy w różnych smakach, a także dodatki: zaparzacze, kubki czy czekoladowe serca. Wszystko pięknie zapakowane, gotowe do wręczenia drugiej połówce.

Cup&You to nie tylko sklep z herbatą, ale też… sklep z kawą. Kawy smakowe znajdują się jako dodatek w niektórych zestawach herbacianych, można je też kupić oddzielnie. Niezależnie od tego, który zestaw wybierze Klient, będzie mieć on gwarancję dobrego smaku i jakości wykonania. Zestawy herbat i kaw od Cup&You ucieszą każdego!

Więcej na https://cupandyou.pl.

Recommended Articles